یزد نور | نور، نگاه، لبخند

یزد نور، نوری از دل کویر

گروه مهندسی یزد نور

گروه مهندسی یزد نور با هدف برطرف کردن نیاز داخلی کشور به محصولات روشنایی فعالیت خود را از سال 1397 متشکل از افراد متخصص و توانا در طراحی و تولید آغاز نمود. نیاز روز افزون صنعت جهانی به بهینه سازی مصرف انرژی این گروه مهندسی را برآن داشت تا با تولید تجهیزات روشنایی مبتنی بر فناوری LED و راندمان نوری بالا در جهت کاهش هزینه های مصرف انرژی قدم بردارد.

گروه مهندسی یزد نور با پیوند خلاقیت و دانش، روشنایی را از مسیر استعداد و هنر وارد منزل و محل کار شما کرده و با تلفیق هنر و مهندسی انواع محصولات جدید را با مواد اولیه مرغوب و سطح کیفی استاندارد تولید و با نشان تجاری YazdNoor روانه بازار کرده است.

استقبال گسترده بازار داخل از محصولات یزد نور موجب گسترش دامنه فعالیت این مجموعه گردید به طوری که در حال حاضر طراحی و تولید بیش از 60 مدل از محصولات روشنایی در این مجموعه انجام می‌شود که همچنان در حال گسترش می‌باشد.

شرکت یزد نور مفتخر است اعلام نماید  که با توجه به تولید محصولات روشنایی و علاقه سرشار به پیشرفت، تولید داخلی، بومی سازی و عشق به چرخش درآوردن چرخ صنعت روشنایی کشور، تا به امروز موجبات اشتغال زایی بیش از سی  نفر به طور مستقیم و بیش از یکصد نفر را به طور غیرمستقیم فراهم نموده است.

یزدنور | نور، نگاه، لبخند!

60 محصول

تنوع محصولات

36 ماه

گارانتی تعویض

30 نفر

اشتغال زایی

30 نمایندگی

نمایندگی در سراسر کشور

رویکرد یزد نور

در مسیر رشد و تعالی، همواره رویکرد و خط مشی شرکت یزد نور در انجام کارها، ارج نهادن به کیفیت، صداقت و کارآیی است. سرلوحه قرار دادن صداقت و خدمت به مردم و بر پایه رضایتمندی آنها موجب جذب مشتریان وفادار برای یزد نور شده است. آن ها همچنین نظرات و پیشنهادات خود را با یزد نور در میان می گذارند و این نظرات می تواند الهام بخش کارشناسان ما در بهبود کیفیت، تامین سلایق مشتریان، تنوع طراحی های محصولات و ارائه خدمات پس از فروش درخور باشد.

از این رو به پاس ارج نهادن به حقوق مشتریان و انتخاب برند یزدنور، این شرکت اقدام به ارایه خدمات گارانتی تعویض محصولات به مدت 36 ماه (سه سال) از سراسر شبکه نمایندگی های خود نموده است. 

چشم انداز یزد نور

هنر یزد نور طراحی و ساخت بر اساس روشنایی است. طراحی برای ما فقط تولید یک محصول نیست بلکه در اختیار گرفتن نبض زندگی از طریق اثربخشی محل زندگی و کار است. روشنایی اساس کار طراحی فضاست که تاثیر مستقیمی روی خلق و خوی فضای زندگی می گذارد.

اهداف و چشم انداز شرکت یزد نور در اختیار گرفتن سهم بیشتری از بازار داخل و حضور در بازار‌های جهانی و صادرات محصولات و اعتلای نام ایران می باشد.

بدون شک با اعتماد و حمایت هم وطنان عزیز، راه پر پیچ و خم استقلال اقتصادی و خودکفایی ایران بزرگ، برای شرکت یزد نور تسهیل شده و با افتخار لبخند به نور و روشنایی را تقدیم نگاه زیبای شما می کنیم.

همکاران ما در شرکت مهندسی یزد نور آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز هستند

تعهد شرکت مهندسی یزد نور در بخش خدمات مشتریان قبل از فروش و بعد از فروش، فراهم‌کردن بهترین پشتیبانی برای شماست. اگر نیاز به راهنمایی یا سوالی در خصوص محصولات دارید همکاران ما پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

مشتریان یزد نور

فهرست
× پشتیبانی و فروش